המלצות

"עקב ירידה בראייה בעין ימין ולאחר בירור במספר מרפאות עיניים, הגעתי לד"ר דידי פביאן מהמחלקה האונקולוגית לעיניים בשיבא תל השומר. לאחר בדיקה יסודית ומספר סריקות נוספות, הוא אישר כי האבחנה היא מלנומה תוך עינית. בימים של התלבטות וחרדה, הוא היה זמין לכל שאלה וסייע לי להגיע להחלטה בנוגע לסוג הטיפול. זמן קצר אחרי האבחנה נותחתי (פלאק ברכיטירפיה). בתוך כל הכאוס הרגשי, מצאתי בד"ר פביאן הרבה חמלה, רוגע ואנושיות, לצד מקצועיות וידע. בדרך הלא פשוטה שעברתי, הנוכחות של ד"ר פביאן השרתה עלי הרבה כח".
א.א
"אחרי שנה וחצי מורטות עצבים של זריקות בעין וללא פתרון ממשי לבעיה שלי הגעתי לד"ר פביאן. לאחר 2 ביקורים הוא הצליח להגדיר באופן חד-משמעי את הבעיה והציע טיפול. ד"ר פביאן אפשר לי לשאול את כל השאלות שרציתי, להביע את החששות שלי ולקבל הסבר ויחס לבבי יוצא דופן. מיד אחרי הפגישה נקבע לי תור לניתוח ואפילו קיבלתי את מספר הנייד של ד"ר פביאן לכל שאלה. ניתוח כמובן מלווה בהרבה מתח ופחד אבל פשוט הרגשתי שאני בידיים הכי טובות ומקצועיות שיכולתי לבקש. הבנתי שקיבלנו את ההחלטה הטובה ביותר עבורי ובאמת תוצאות הניתוח היו הצלחה. איכות החיים שלי השתפרה ואני כבר לא תחת סכנת חיים. אין באמת מילים שיביעו את הערכתי האינסופית לטיפול המסור והחם שקיבלתי".
ר.מ
אחרי שהתגלגלתי בין מספר רופאי עיניים שלא הצליחו לאבחן את הבעיה ממנה אני סובלת הגעתי לד"ר פביאן. למרות הקושי באבחנה הוא המשיך בנחישות את התהליך, לא היסס להתייעץ עם מגוון רחב של רופאים ואכן עקשנותו השתלמה. ד"ר פביאן הצליח לאבחן אצלי מחלה ממאירה נדירה, ובכך הציל את חיי. גם לאחר האבחנה, שלא קשורה באופן ישיר לעיניים, המשיך לעקוב אחרי התקדמות הטיפול בי, וסייע בתמיכה רגשית ורפואית. ד"ר פביאן הוא רופא יוצא דופן בעולם הרפואי של ימינו ועל כך ראוי כי רופאים אחרים ילמדו ממנו.
ע.ס ומשפחתה
ד"ר פביאן מטפל בביתי בשילוב נדיר של רגישות, מחויבות ומקצועיות ועושה ככל שביכולתו להפוך את התקופה הקשה בבית החולים, שיכולה להיות ארוכה מלחיצה לנעימה ומחוייכת.
ג.י
דר' פביאן אבחן והסיר נגע שהתגלה בעיני. הטיפול היה מקצועי ויעיל והתוצאות מצויינות. קיבלתי יחס אדיב ומכבד, בלשון פשוטה ובלתי מתנשאת שיתף אותי בתהליך וכששכבתי על מיטת הניתוח הרגשתי שאני בידיים הטובות ביותר שיש.
י.ס
From the first day I was introduced to Dr Fabian he has handled my medical situation with the utmost sincerity and honesty and with absolute efficiency and clarity. Although it is human nature for a patient to over analyze and focus energy in the wrong direction, Dr Fabian provided a clear and stable platform in which all aspects could be understood and followed. The manner in which Dr Fabian provided support and understanding gave me a means to get through a horrific period of ambiguity and disbelief. I wish for all patients regardless of ailments that they may receive the medical support and care I have been so lucky to have received from Dr Fabian and his staff.
A.R
דילוג לתוכן